Mistrzowie i nauczyciele

CHEN XIAOWANG

Jeden z największych mistrzów na świecie, za swoje umiejętności został uznany za żyjący skarb narodowy Chin. Jest spadkobiercą stylu Taiji Chen w 19-tym pokoleniu i posiada najwyższy stopień mistrzowski 9 Duan. Od wielu lat naucza w ramach WCTA (Chen Xiaowang Word Taiji Ascotiation), która jest jedną z największych organizacji na świecie.

CHEN YIN JUN
Drugi syn Chen Xiaowanga, systematycznie naucza w Polsce.

 

 

 

JAN SILBERSTORFF
Zaawansowany uczeń rodziny Chen, ceniony nauczyciel w Chinach i na świecie. Zdobywca wielu medali na zawodach taiji. Organizator szkoleń międzynarodowych WCTA i zawodów taiji tui shou. Jest autorem kilku fachowych książek.

 

LIU YINPENG
Zdobył dwukrotnie mistrzostwo Chin w sanshou. Po ukończeniu Akademii Pekińskiej był wykładowcą kung fu na Uniwersytecie Tsinghua w Pekinie oraz trenerem Reprezentacji Pekinu w sanshou.

 

SHI SU GANG
Mnich z Klasztoru Shaolin (zaliczany do 32-go pokolenia walczących mnichów), posiada tytuł wielkiego mistrza chinna i gigong.

 

 

ZHANG FENG JUN
Od dziecka ćwiczył shaolin u mistrza Li Yong Wanga. Podczas studiów praktykował style wewnętrzne. Po ukończeniu Akademi Pekińskiej pracował w Instytucie Wushu jako współorganizator zawodów międzynarodowych i sędzia.Od wielu lat naucza w Polsce. Posiada 7 Duan.

 

 

 

CUI YAHUI
Ćwiczył u mistrza Wu Bin również jako partner treningowy Li Lianjie (Jet Li). Obecnie jest głównym trenerem Akademi Pekińskiej.

 

 

CIU WEI
Trener Akademii Pekińskiej, złoty medalista Chin w halabardzie.

 

 


PIOTR GĄSIOR
Prezes i trener Stowarzyszenia Sztuk Walki „Chan". Organizator szkoleń, pokazów i kursów medycyny chińskiej prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów.

 


YANG SHI
Ekspert stylów wewnętrznych i zewnętrznych, zdobywca złotych medali na Mistrzostwach Chin. Pracował dla wydawnictwa Chines Wushu i Instytutu Wushu w Pekinie.

 

 

 


doc. WANG YIN

Ordynator  na  Wydziale  Akupresury  i  Akupunktury  Kliniki Medycznej  w  prowincji  San  Xi, specjalista medycyny chińskiej
i chi gong.

 


dr med. XUE YIN XIAN

Wybitna  specjalistka medycyny  naturalnej, prowadzi kursy
i szkolenia na całym świecie.