Akademia

CENTRUM SPORTU I REKREACJI "TRADYCJA"

Stowarzyszenie działające od 1996 roku jest organizacją zajmującą się propagowaniem kultury fizycznej i promocją zdrowego trybu życia. Działalność obejmuje sport, rekreację, turystykę oraz specjalistyczne szkolenia. Prowadzone są systematycznie treningi, wykłady, pokazy, obozy i szkolenia dla firm.

AKADEMIA SZTUK WALKI

Wiodąca sekcja naszego stowarzyszenia, której działalność dotyczy głównie chińskich sztuk walki, oraz kultury dalekiego wschodu (sztuki, filozofii, medycyny, kuchni oraz turystyki). Dzięki sporemu zaangażowaniu i dobrym kontaktom z najlepszymi specjalistami jesteśmy w stanie zagwarantować oryginalny przekaz i wysoki poziom nauczania. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów zapewniających bezpieczeństwo na zajęciach. Nasi członkowie mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach, zawodach, egzaminach oraz innych imprezach w kraju i na świecie. Od roku 2009 szkoła jest pod patronatem wielkiego mistrza Shi Su Gang (32 pokolenie walczących mnichów) z Klasztoru Shaolin.


KRZYSZTOF KĘSEK

Zajęcia prowadzone są pod kierownictwem Krzysztofa Kęsek, zaliczanego do grona najlepszych specjalistów sztuk walki w Polsce. Jako zawodnik wielokrotny mistrz polski, medalista mistrzostw świata, europy i pucharu świata w walkach full contact. W swojej dziedzinie otrzymał tytułu najlepszego sportowca roku 2000 -2002. Prowadzi treningi od 1992 r. a jego uczniowie zdobyli wiele medali na zawodach. W latach 2002 - 2003 pełnił funkcje trenera Kadry Narodowej Wushu oraz założyciela i członka Zarządu Polskiego Związku Wushu. Posiada stopień mistrzowski V Dan nadany przez Światową Federacje Wushu w Pekinie oraz licencję sędziowską I klasy.

Trenował na Akademii Pekińskiej oraz u mistrzów Zhang Fen Yun, Cui Ya Hui i Yang Shi. Najcenniejsze treningi walk odbył pod okiem Liu Yinpeng- absolwenta Akademii Pekińskiej i mistrza Chin. Obecnie kontynuuje naukę u mnicha z Klasztoru Shaolin Shi Su Gang i ma zgodę na nauczanie według jego przekazu. Równocześnie zgłębia wiedzę stylu Taiji u wielkiego mistrza Chen Xiaowanga, jego syna Chen Yinjuna i Jana Silberstorffa. W 2009 został przyjęty na ucznia (wewnętrznej bramy) spadkobiercy stylu Chen Xiaowanga i jest oficjalnym przedstawicielem Chen taiji w 20-tym pokoleniu.

NASZA OFERTA

  • Treningi grupowe i indywidualne dla osób początkujących i zaawansowanych
  • Zajęcia dodatkowe m.in. wykłady, szkolenia specjalistyczne, pokazy, prezentacje
  • Szkolenia wyjazdowe (seminaria, obozy szkoleniowo wypoczynkowe, imprezy okolicznościowe)
  • możliwość uczestniczenia w zawodach, turniejach, i innych imprezach w kraju i za granicą

 

Źródło zdrowia, spokoju i pogody ducha!
Autentyczny przekaz od spadkobiercy stylu, największego mistrza Chen Xiaowanga.

SHAOLIN (KUNG FU WUSHU) jest jednym z najbardziej znanych i najskuteczniejszych styli. Przekaz od mnicha Shi Su Gong z legendarnego klasztoru Shaolin.


System treningowy zawierający najskuteczniejsze elementy sztuk walki. Techniki praktyczne i używane w realnych walkach ze względów bezpieczeństwa zostały dostosowane do formuły walki sportowej. Jako uzupełnienie nauczane są również techniki chinna.

OFERTA DODATKOWA szkolenia dla firm, pokazy, prezentacje itp.